VI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNA

19 listopada 2021r. uczniowie ZSTK z klas logistycznych i spedycyjnych wzięli udział w kolejnej edycji Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Celem olimpiady jest:

• zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych problematyką spedycyjną
    i logistyczną, z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego,
  • upowszechnienie wiedzy i umiejętności oraz wykształcenie kompetencji społecznych
    w zakresie spedycji i logistyki,
  • poszerzanie nauczanych treści ponad podstawy programowe kształcenia w zawodzie technika spedytora i technika logistyka.

Etap szkolny składał się z 30 pytań i wymagał od uczestników znajomości najnowszych danych
i zagadnień z branży TSL.

Uczestnikom olimpiady życzymy sukcesów, a naszym uczniom laurów zwycięstwa.

Zaraszamy do galerii