Zakwaterowanie do Bursy nr 7

Dnia 21.11.2021r. od godziny 16.00 odbędzie się zakwaterowanie wychowanków  przyjętych do Bursy Szkolnej Nr 7 w Lublinie.

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 zakwaterowanie odbywać się będzie zgodnie z poniższą procedurą. Naszym priorytetem jest  zapewnienie bezpieczeństwa wychowankom oraz pracownikom Bursy, prosimy o przestrzeganie wprowadzonych zasad przy zakwaterowaniu.

Zakwaterowanie w dniu 21.112021 r. (niedziela) dla wychowanków nowoprzyjętych do bursy   odbędzie się w następującym porządku w godzinach:

16.00 – 17.00 – uczniowie klas pierwszych

17.00 – 20.00 – uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych

UWAGA!!!!!!

Warunkiem zakwaterowania jest zapoznanie się z Regulaminem Funkcjonowania Bursy Szkolnej Nr 7 w Lublinie w czasie epidemii w roku szkolnym 2021/2022 oraz przywiezienie ze sobą oświadczenia podpisanego przez rodzica lub opiekuna w przypadku wychowanka niepełnoletniego lub wychowanka pełnoletniego.

Regulamin Bursy Szkolnej nr 7 - pdf

Oświadczenie rodzica - pdf