Szkolny Konkurs Explory

Zapraszamy uczniów ZSTK do udziału w Szkolnym Konkursie Explory.

W ramach konkursu uczniowie będą mogli zaprezentować swoje pomysły naukowe, projekty badawcze czy wynalazki.

Najlepsze pomysły zostaną zaprezentowane podczas regionalnego etapu Konkursu Explory.

Korzyści płynące z udziału w Konkursie Explory:

• doświadczenie w tworzeniu własnego projektu badawczego,
  • rozwój kompetencji miękkich, np. praca w zespole, autoprezentacja,
  • możliwość skonfrontowania swoich pomysłów z opiniami ekspertów,

Uczniowie chętni  proszeni są, aby zgłaszać się ze swoimi pomysłami do nauczycieli przedmiotów zawodowych:

• technik informatyk - pan Tomasz Kosicki
  • technik elektroenergetyk - pan Grzegorz Galek
  • technik logistyk, spedytor - pan Piotr Sułek
  •  technik mechatronik - pan Konrad Pietraszek
  • technik transportu kolejowego - pani Edyta Szlakiewicz

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.explory.pl