Wyniki konkursu NovaMath2020

W drugim semestrze roku szkolnego odbył się konkurs NovaMath2020. Z naszej szkoły udział w konkursie wzięli Adam Zaworski z kl. 1lp oraz Szymon Iwaszko z kl. 1mp. Z uwagi na pandemię Covid-19 w tym roku konkurs matematyczny zakończył się na pierwszym z trzech planowanych początkowo etapów. Bardzo miło jest mi poinformować, iż do kolejnego poziomu konkursu przeszedłby Szymon Iwaszko z kl. 1mp. Organizatorzy zapewnili, że w kolejnej edycji uczeń rozpocznie rywalizację od drugiego etapu konkursu. Szymonowi jeszcze raz składam gratulacje i życzę dalszych sukcesów. Pozostałych uczniów zapraszam do udziału w kolejnej edycji zmagań matematycznych.

Podziękowania - pdf

Katarzyna Budzyńska