Wyróżnienie w konkursie Dzień Bezpiecznego Komputera

Dnia 7 lutego 2020 w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie odbył się II etap XVI Regionalnego Konkursu Dzień Bezpiecznego Komputera. Naszą szkołę w konkursie reprezentowało 3 uczniów: Jakub Szewczyk 4lt, Marcin Zieliński 4lt, Michał Pachała 1ipa. Najwyższy wynik uzyskał Jakub Szewczyk, otrzymując wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesu uczniowi naszej szkoły!

Szkolny opiekun konkursu: Pierzchała Magdalena, Lech Daniel