Realizacja projektu "Lublin stawia na zawodowców"

W ramach realizacji projektu „Lublin stawia na zawodowców” uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach technik spedytor i technik logistyk odbyli płatne staże u pracodawców, zdobyli dodatkowe uprawnienia na obsługę wózków widłowych. Obecnie realizowane są szkolenia: transport towarów niebezpiecznych, bezpieczny łańcuch dostaw, drony – bezzałogowe statki powietrze.
W lutym 2019r. w dwóch pracowniach wymieniono na nowe zestawy komputerowe, rzutniki,  drukarki i czytniki etykiet logistycznych.