Bal studniówkowy ZSTK

18 stycznia  w dworku Arkadia  w Piotrowicach  uczniowie klas czwartych  ZSTK  bawili się na balu studniówkowym. Bal zorganizowali rodzice  uczniów kończących w tym roku edukację. Rozpoczął  się  od  przemówienia  pani dyrektor Anny Wawruch-Lis  oraz podziękowań  maturzystów skierowanych  do nauczycieli i wychowawców . Po części oficjalnej rozpoczęła się  wspaniała zabawa, która trwała do białego rana.

Ten wyjątkowy wieczór na pewno pozostanie na długo w pamięci maturzystów .