Sukces „Karnawału zawodów w ZSTK Lublin”

W piątek 8 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole Dzień Otwarty pt. „Karnawał zawodów”. Odwiedziło nas ok. 250 uczniów z lubelskich szkół.

Goście obejrzeli warsztaty mechatroników i pracownie zawodowe informatyków, logistyków, spedytorów, elektroenergetyków transportu szynowego i techników transportu kolejowego.

Dużym zainteresowaniem cieszył się występ szkolnego kabaretu oraz zawody w układaniu na czas kostek Rubika. Młodsi koledzy wzięli udział w konkursie mechatroników oraz wiedzy ogólnej. Zwycięzcy otrzymali nagrody i upominki.

Dziękujemy za skorzystanie z naszego zaproszenia i mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu.