Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSTK

Dnia 9. 11. 2018 na hali sportowej ZSTK odbył się Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSTK.

Zaproszeni uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i gimnazjów mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w zawodach piłki nożnej. Wykazali się zdrową, sportową rywalizacją i wolą walki. Rozegrane mecze były niezwykle emocjonujące, a wszystkie drużyny z ambicjami walczyły o zwycięstwo w poszczególnych pojedynkach.
W przerwach każda drużyna miała możliwość zapoznania się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Pod czujnym okiem zaproszonego gościa, ratownika medycznego z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego - Pana Piotra Dzido wszystkie drużyny wykonały szereg ćwiczeń praktycznych na fantomach i poznały najważniejsze zasady ratujące życie.
Miejsca na podium zajęły następujące Szkoły Podstawowe z Lublina:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 40
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 30
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 33
Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk Dyrektora Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki pamiątkowe dyplomy i puchary.
Wszystkim drużynom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody sportowe.