Poranna audycja Radia Freee w ZSTK

18 września wczesnym rankiem zawitali do nas redaktorzy Radia Freee , by spod budynku naszej szkoły nadać dzisiejszą poranną audycję ”Siema Lublin”.

Zainteresowanie budził fioletowy namiot Radia Freee, wokół którego gromadzili się podczas przerw uczniowie ,by posłuchać fragmentów audycji . Dodatkową zachętą był dla nich poczęstunek w postaci pysznych kanapek i owoców.

Obecność radia Freee sprawiła ,że w porannej audycji emitowanej dla mieszkańców Lublina znaleźli się nasi uczniowie , którzy podzielili się refleksją na temat kierunków nauczanych w szkole oraz ulubionych przedmiotów.

Zapraszamy do słuchania Radia Freee i obejrzenia zdjęć z ich wizyty u nas!