Powitaliśmy rok szkolny 2018/2019

3 września cała społeczność ZSTK zebrała się w hali sportowej , by wspólnie powitać rok szkolny 2018/2019.

Pani dyrektor Anna Wawruch-Lis , inaugurując kolejny rok, złożyła wszystkich uczniom życzenia owocnej nauki zakończonej bardzo dobrymi wynikami . Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów ,życząc im wielu sukcesów edukacyjnych oraz motywacji do rozwijania swoich zainteresowań i pasji na kolejnym etapie kształcenia, jakim jest szkoła średnia.

Pani dyrektor zwróciła się się też do maturzystów,życząc im, aby owocnie wykorzystali rok przygotowań do egzaminów maturalnych i z łatwością je zdali.

Z życzeniami wielu sukcesów i wytrwałości dla uczniów ZST-K wystąpił również przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców ZST-K, pan Leszek Włoch.

Podczas uroczystości pani dyrektor zapoznała uczniów klas pierwszych z ich wychowawcami oraz przedstawiła zebranym organizację rozpoczynającego się właśnie roku .

W części nieoficjalnej, dla podtrzymania jeszcze wakacyjnej atmosfery ,Samorząd Szkolny wystąpił z humorystyczną wersją szkolnego kalendarza.

Uroczystość zakończył występ Orkiestry Szkolnej pod batutą pana Arkadiusza Konowałka. Po krótkim koncercie uczniowie udali się na pierwsze spotkanie z wychowawcami.

Rok szkolny 2018/2019 czas zacząć!