Obchody Święta Szkoły

„Tylko wierność ludziom, czyni z nas człowieka” - te  słowa Tadeusza Kościuszki stały się mottem tegorocznego Święta Szkoły, które  obchodziliśmy w poniedziałek 26 marca.

Uroczystość przygotowali uczniowie z klasy 2et wraz z Wychowawczynią. Obejrzeliśmy prezentację medialną o Tadeuszu Kościuszce, w której znalazły się najważniejsze momenty z życia naszego Patrona oraz scenę z życia Kościuszki „Przysięga na Rynku w Krakowie”.
Na zakończenie uroczystości wystąpiła Orkiestra Szkolna ze swoim  najnowszym repertuarem.