Porozumienie z Akademią Sztuki Wojennej

W dniu 5 kwietnia 2018 roku Pani Dyrektor Anna Wawruch-Lis i Pan Prorektor ds. studenckich Jarosław Gryz z Akademii Sztuki Wojennej podpisali „Porozumienie dotyczące objęcia przez Akademię Sztuki Wojennej Patronatem Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie”. Patronat zakłada korzystanie przez uczniów z zasobów intelektualnych Akademii Sztuki Wojennej oraz współudział pracowników Akademii w opracowaniu programów nauczania. Uczniowie mogą uczestniczyć w wykładach, warsztatach, seminariach i forach dyskusyjnych oraz w projektach, konferencjach i spotkaniach organizowanych przez Akademię Sztuki Wojennej.