Współpraca naszej szkoły z renomowaną firmą EDBAK

Dzisiaj mieliśmy niezwykłą okazję przeprowadzić wartościowe zajęcia dla naszych uczniów kształcących się na kierunku technik robotyk. Dzięki współpracy naszej szkoły z renomowaną firmą EDBAK nasi uczniowie mieli niepowtarzalną szansę rozwinąć swoje umiejętności z zakresu programowania robotów spawalniczych, ucząc się w samym sercu technologicznych innowacji.

Nasza współpraca z EDBAK jest owocem długotrwałego partnerstwa, które stale umacnia naszą szkołę jako ośrodek kształcenia nowoczesnych technologii. Dzisiejsze zajęcia były doskonałą okazją dla naszych uczniów, by nauczyć się programowania robotów spawalniczych od ekspertów z branży.

Uczniowie mieli możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy i umiejętności, pracując na najnowocześniejszych urządzeniach dostępnych w firmie EDBAK. To doświadczenie pozwoliło im zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie programowania i sterowania robotami, które będą nieocenione w ich dalszej karierze zawodowej.

Zajęcia były nie tylko pouczające, ale także niezwykle inspirujące. Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak nowoczesne technologie wpływają na rozwój przemysłu, a także jak ważna jest współpraca między edukacją a biznesem. Dzięki takiemu partnerstwu nasza szkoła może oferować bardziej praktyczne i rzeczywiste doświadczenia, które przygotują naszych uczniów do wyzwań, jakie napotkają w przyszłym świecie pracy.

Serdecznie dziękujemy firmie EDBAK za okazaną nam życzliwość i otwartość. To dzięki ich wsparciu możemy zapewnić naszym uczniom niezapomniane i wartościowe doświadczenia edukacyjne.

Zapraszamy do Galerii.