Wielki test o romantyzmie dla szkół średnich

Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły do wzięcia udziału w „Wielkim teście o romantyzmie” podczas którego sprawdzana będzie znajomość epoki oraz twórczości najważniejszych twórców polskiej literatury w dobie romantyzmu.

„Wielki test” odbędzie się 25 listopada 2022 r. w formule zdalnej, a  zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do 5 listopada 2022 r. Laureaci wzorem lat poprzednich otrzymają atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Do udziału w „Wielkim teście” zapraszamy zarówno pojedyncze osoby, jak i całe klasy (przy czym każdy uczestnik musi indywidualnie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod linkiem: https://tiny.pl/w9wkj.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z załączonym wykazem zagadnień do „Wielkiego testu” oraz regulaminem do konkursu

Organizatorami konkursu „Wielki test o romantyzmie” są: Studenckie Koło Naukowe Miłośników Kultury i Literatury Wieku XIX oraz studencko-doktoranckie Koło Młodych Dydaktyków działające w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Regulamin - pdf

Zakres materiału - pdf