Konkurs języka angielskiego Forget-Me-Not

W dniu 16.11.2023 r. uczniowie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych wzięli udział w konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not, organizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie. Celem tego wydarzenia było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, podniesienie ich umiejętności językowych, promowanie czytelnictwa oraz podniesienie samooceny uczniów. Wyniki konkursu poznamy 22.12.2023 roku. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszym rozwijaniu wiedzy i umiejętności językowych.