Migracja na nową stronę internetową

Szanowni państwo,

w związku z projektem nowych stron internetowych dla placówek oświatowych miasta Lublin,
mamy przyjemność ogłosić, że nowa strona internetowa naszej szkoły została wdrożona!

Nowa strona szkoły

Co stanie się z obecną stroną?

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, co oznacza, że wszystkie dokumenty i treści znajdujące się na niej począwszy od dnia 07.12.2023 r., zyskują status archiwalny i nie powinny być traktowane jako aktualne.
Na tę chwilę nie planujemy jej wyłączania.
Strona będzie pełnić rolę archiwum wydarzeń z lat 2016-2022.

Autor: freepik ze strony flaticon.com