Lubelska WySPA Techni!

W dniu 14 listopada uczniowie z klasy 2IP (technik informatyk) mieli niesamowitą okazję uczestniczyć w fascynujących prelekcjach i warsztatach na konferencji Lubelska WySPA Techni!

Organizatorami tego wydarzenia byli Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, Lubelska Wyżyna IT oraz Niepubliczne Technikum Programistyczne Techni Schools.

Prelekcje związane ze sztuczną inteligencją i cyberbezpieczeństwem dostarczyły niezwykłej dawki wiedzy i inspiracji! Doświadczeni prelegenci omówili nie tylko najnowsze trendy w dziedzinie sztucznej inteligencji, ale również poświęcili uwagę kluczowym zagadnieniom z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Warsztaty ze sztuczną inteligencją były prawdziwym hitem! Uczestnicy mieli okazję eksplorować świat algorytmów, uczenia maszynowego i analizy danych w praktyce.

Dziękujemy wszystkim prelegentom i prowadzącym warsztaty za cenne informacje i praktyczne doświadczenie z obszarów sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa! Wasze inspirujące wystąpienia z pewnością zostawią trwały ślad w umysłach naszych uczniów.

Mamy ogromną nadzieję, że zdobyta wiedza poszerzyła horyzonty naszych uczniów i zainspirowała ich do dalszego rozwoju w fascynującym świecie sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa.

Zapraszamy do galerii.