Nasze sukcesy podczas międzyszkolnego konkursu „Rok przed dyplomem”

2 maja 2017r. odbył się międzyszkolny konkurs zawodowy „Rok przed dyplomem”. W etapie regionalnym sprawdzało swoją wiedzę i umiejętności 211 uczniów, reprezentujących 22 szkoły techniczne województwa lubelskiego.

Wśród laureatów i wyróżnionych jest wielu uczniów  ZSTK:

1. Technik spedytor. A.28: I miejsce Bartłomiej Stolat, II miejsce - Emanuel Kapusta, III miejsce - Kamil Krzewiński.
  2. Technik logistyk A.31:  I miejsce -Cezary Krajewski, II miejsce - Kamil Wołowik, III miejsce - Vladyslv Marczuk.
  3. Technik transportu kolejowego A.44:  wyróżnienie - Kamil Filiks.
  4. Technik mechatronik E.18:  III miejsce - Kamil  Zarajczyk.
  5. Technik energetyk transportu szynowego E.25: wyróżnienie - Michał Smoliński.

Laureatom składamy serdeczne gratulacje!