Relacja z wyjścia klasy 1it do Galerii Labirynt

W dniu 14 grudnia 2016 uczniowie klasy 1it pod opieką nauczyciela WOK-u i wychowawcy klasy udali się do Galerii Labirynt w Lublinie.

Braliśmy tam udział w zajęciach integracyjnych oraz oglądaliśmy wystawy sztuki współczesnej zatytułowane „W nocy po północy” i „Nieobecność”. Uczniowie uczyli się interpretowania dzieł sztuki.
Mieli również okazję stworzenia własnych prac – kolaży. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim.
Zachęcamy do wizyty w Galerii.