V Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej

Uczniowie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie dnia 4 kwietnia br. wzięli udział w V Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej zorganizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Szczególną radość powoduje fakt, iż wśród zwycięzców konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: II miejsce zajął Dominik Brzozowiec z klasy 1 it natomiast wyróżnienie uzyskał Michał Baran z klasy 2 lt. Podczas uroczystej gali uczniowie odebrali cenne nagrody, a nauczyciel p. Dawid Gutek z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty p. Teresy Misiuk otrzymał list gratulacyjny za wyróżniające przygotowanie laureatów.